Alternatif akımları severiz, Ana Akım Bazen Bayıyor..
  1. Ana Sayfa
  2. Ağzı Olan Konuşuyor

Alternatif akımları severiz, Ana Akım Bazen Bayıyor..

Sosyal medyada kaliteli içerik bulmanın zorlaştığı şu günlerde karşımıza çıkan #erdemlemete kanalından bahsetmek istiyorum sizlere…

İlk olarak bir arkadaşımın gönderdiği Alzheimer çağrı merkezi videosuyla tanıdım. Videoyu fark etmeden üst üste 3 defa izlemişim. Ne demek istediğimi sizde izleyince anlayacaksınız.

Kanala girdiğimde birkaç dakika içinde bütün paylaşımları beğenerek izledim… o kadar sürükleyici ki. İlk yorumum “Efsane” oldu…

https://www.instagram.com/reel/Ci7-qXop5hs/?utm_source=ig_web_copy_link

 

Mütevazi işlerin ve insanların daha hızlı başarılara ulaşmasını yürekten temenni ediyor ve aşağıdaki röportajı bizimle paylaştıkları için teşekkür ediyoruz:

– Biraz Kendinizden Bahseder misiniz?

“Ben Mete Temel.1993 İzmir doğumluyum, çocukluğum Çanakkale’de, gençliğim Adana’da geçmesine rağmen şu an İstanbul’da yaşıyorum.Çukurova Üniversitesi Radyo Televizyon bölümünün kaydını dondurmuş bir öğrencisiyim.

– Bu tarz içerikler üretme işi nasıl başladı?

Adana’da yaşadığım dönem, halihazırda arkadaşım olan ve Röportaj Adam ismiyle tanınan Mahsun Karaca’nın senaryo ve çekim ekibinde görev aldım.Şu an İstanbul’da olduğum için kendisiyle profesyonel anlamda birlikte değiliz.

– Peki nasıl devam etti?

Kendisiyle yollarımız ayrıldıktan sonra da skeçler senaryolar yazmaya devam ettim fakat kendim oynamak istemediğim için metinleri başkalarına vermek istedim. Çekecek kimseyi bulamadığım için en son kardeşim Erdem Temel’i ikna edip birbirimizi cesaretlendirip yazdığımız şeyleri çekmeye karar verdik.

– Hepsi bu kadar mı? Daha fazlasını görecek miyiz?

Çöpe gitmesindense biz çekeriz ne kaybederiz mantığıyla çekmeye başladık ve devam ediyoruz.

Farklı ve komik projelerimiz var, güvendiğimiz metinler var fakat bütçemiz ve ekipman sıkıntımız olduğu için şimdilik onları rafa kaldırdık.

İlerleyen zamanlarda imkanlar el verirse daha yüksek bütçeli ve kaliteli içerik üretmeyi planlıyoruz.”

 

Aduketullah’ın Çilesi:

 

Erdemlemete paylaşımlarını instagram üzerinden @erdemlemete veya Youtube üzerinden bu linke tıklayarak takip edebilirsiniz

"Hislerimi Yazıya Dökmeye Gerek Yok" diyenlere Emojiler...
İlginizi Çekebilir

Yorumlarınız Çok Değerli

Üzgünüm. Bu içerik Yorumlara Kapalı