Altın Menemen Ödülleri Geliyor

Ünlü Radyocu, Youtuber, Hayatlarımızın isyankar “fedaisi” Murat Soner! Bana göre Nam-ı Diğer TUpermen…

Bir gün çıkıp “Kara Murat Benim!” diye bağıracak biliyorum.

Şu sıralar Youtube Kanalında Dizi ve Film eleştirileri ile boy gösteren “usta …” (Buraya dj yazsak olmaz, televizyoncu desek kendisine hakaret olur, gazeteci, yazar, eleştirmen, halkın adamı, TUpermen adını siz koyun) Bazen sustuğumuz, dile getirmediğimiz, getiremediğimiz, korktuğumuz, çekindiğimiz, lanet ettiğimiz ve hatta ne diyeceğimizi bilemediğimiz dizi ve filmler hakkında öyle güzel öyle “Tam üstüne bastın” yorumlar yapıyor ki. Bu adam hakkında Kimdir? Necidir? Ne iş yapar? gibi bir haber yapmayı kendisinin deyişiyle “Taklit” gördüğüm için işin o kısmını adından nemalananlara bırakıyorum.

Bu gün değineceğimiz konu bambaşka: “Altın Menemen Ödülleri”

“Bir senarist bir yönetmene, Bire birader, gel beraber saçma bir dizi/film yapalım” dedikçe ekranlara yeni film ve dizilerin çıktığı ülkemizin en büyük eksiklerinden biri olan “Yılın En Kötüsü” ödüllerini de yine o düşündü.

Kendisinin deyişiyle…

“Şimdi bi durun, sakince arkanıza yaslanın ve kanalda bu güne kadar anlattığım bütün o acayip sahneleri düşünün.

Ama daha sonra toplumun ayarlarıyla oynayan bu dizilerden bazıları yılın en iyisi seçildi mi? Seçildi.

-E napalım ekmek parası. diyen oyunculardan bazıları da o sahnelere çıkıp gururla o ödüllerini aldı mı? Aldı.

Hadi ekmek parası, halk bunu istiyo, bunların hepsini geçtim. Samimiyetle soruyorum ya, sizce de şu dizi sektörü “En iyi”den başka bi kelimeyi de haketmiyo mu? Dedik ve “Altın Menemen Ödülleri”ni başlatmaya karar verdik.”

Sözlerinin Tamamı bu VİDEO‘da

Amerika’da Altın Ahududu ödülleri olurda (hemde 42 yıldır) Türkiye olmaz mı? Bu güne kadar yoktu. Yılın en kötü filmi, dizisi, yönetmeni, kadın oyuncusu, erkek oyuncusu, yardımcı oyuncular, senaryo ve daha bir çok dalda “Yılın en kötüleri” tam 42 yıldır seçiliyor…

Sevgili Murat Soner boş durmamış “Altın Menemen Ödülleri” adıyla aynı hizmeti ülkemize getirmiş.

Adaylar Geçtiğimiz günlerde belirlendi, şimdi sıra oy vermede. Üzerinize düşeni yapın. Zaten izlemediğiniz (!) o dizileri eleştirmenin bir yolu da bu seçimde oy kullanmak.

Hemen Tıklayın ve Oy verin: https://www.altinmenemenodulleri.com/

Unutmadan, Organizasyon biletleri de satışta. Canlı izlemek isteyenler (Sadece 250 kişi) bilet alabilir. Ayrıca bilet gelirleri de harika bir yere bağışlanacak. (videoda uzun uzun anlatmış bi de ben niye yazayım)

"Hislerimi Yazıya Dökmeye Gerek Yok" diyenlere Emojiler...
 • 4
  alk_la
  Alkışla
 • 0
  yan_nday_m
  Yanındayım
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir