1. Anasayfa
 2. Bi'Günlük

Birlikte Başaracağız!


Birlikte Altından Kalkacağız!

Her gün her an kötü haberleri duyduğumuz şu günlerde, ülke adına bize gurur veren gelişmelerde yaşanıyor.
En büyük firmalardan en küçük işletmelere “Tüm Türkiye Tek Yürek” depremin yaralarını sarmaya çalışıyor.

Bazı Gelişmeler:
Her felakette fahiş zam haberleri ile anılan ulaşım sektörü bu kez kolları sıvadı.

@Pegasus Airlines Bilet Fiyatlarını 100 TL Yaptı. Tüm ülke genelinde çeşitli seferler için fiyatlar 100 tl olarak belirlendi.

Otobüs firmaları deprem bölgesinden ve deprem bölgesine hareket eden araçlarda @oBilet üzerinden %50 indirim sağladı…
Teşekkürler…


Baykar’dan deprem bölgesine yardım:

Baykar, deprem bölgesine gıda, kıyafet, elektronik cihaz ile insani yardım malzemesi sevk ettiklerini duyurdu. Selçuk Bayraktar, “Elimizden gelen her ne varsa, devletimizin yardım kuruluşları ve güvenlik güçlerimizin emrindedir” dedi.
Baykar olarak depremin ilk gününde AFAD ve Kızılay ile koordineli olarak;
Toplam 50.812.980 TL’lik gıda, kıyafet, elektronik cihaz ile insani yardım malzemesi tedarik ettik ve tırlarla deprem bölgesine sevk ediyoruz.
En kalbi dualarımızla…
Milletimizin başı sağ olsun. pic.twitter.com/2JMwDe2Dqx
— BAYKAR (@BaykarTech) February 6, 2023
Baykar’ın tedarik ettiği malzemeler şu şekilde:
“581 Jeneratör, 7 bin 040 adet gıda kolisi, 4 bin 440 paket bebek maması, 255 bin 416 kutu konserve gıda, 202 bin 841 parça kıyafet,13 bin 504 adet hijyen malzemesi, 20 bin 075 adet battaniye, 100 bin adet powerbank, el feneri ve pil, 10 bin 154 adet uyku tulumu.”


Trendyol’dan Alkışlanacak Hareket:

Ülkemizde yaşanan deprem felaketinin derin üzüntüsü içindeyiz.
​​​​​​​Depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı, yaralılarımıza acil şifalar dileriz.
Sizlerin ve lojistik iş ortaklarımızın destekleriyle, AFAD koordinasyonunda yardım tırlarımız yola çıktı. Dün itibarıyla 40 bin kışlık kıyafet, 300 gazlı soba, 3 bin çocuk bezi, 6 bin deterjan, 12 bin ıslak mendil, 1200 hijyenik ped, 1000 ufo ısıtıcı, 250 kişilik sıcak yemek, 26 ton su bölgeye sevk edildi.
Bugün hareket edecek uçakla da 60 bin kışlık kıyafet, 57 bin kuru gıda, 30 bin battaniye, 13 bin yastık, 5 bin yorgan, 500 adet jeneratör, 1100 akülü-elektrikli kırıcı, 700 akü ve şarj cihazı, 1030 yatak, 9 bin powerbank afet bölgesine ulaştırılacaktır.
Yaralarımızı birlik olarak saracağımıza olan inancımızla bu dayanışmaya verdiğiniz destek için kalpten teşekkür ederiz. Trendyol olarak iş ortaklarımızla birlikte tüm imkanlarımızı seferber etmeye devam edeceğiz.
@Trendyol

 

Caspilife

Biz elimizden gelen yardımı yaptık. Kendi Adımıza hazırladığımız kolileri yetkililere teslim ettik. İlave olarak,  Kızılay tarafından, Hijyenik madde ihtiyaçları da bildirildi.
Özellikle her yerde yüksek ve fahiş fiyat haberleri dolaşırken. elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret ederek fiyatları %75 aşağı çektik.
Deprem bölgesine göndermek istediğiniz yardım malzemeleri için toplu alım yapabilirsiniz.
Link: https://www.trendyol.com/magaza/caspilife-kozmetik-m-373245?sst=0&fbclid=IwAR1Qm1RnviBmFYjAhWS1ir03K0-S1Jj4BVdGR7UuBdPCVCC7ywTG9-vKuVM

 

Gimat Toptancılar Sitesinden sadece dün 7 tır yardım malzemesi gönderildi. Halen Tırlar yüklenmeye devam ediyor. Isparta, İzmir, Uşak, Denizli, Muğla ve bir çok ilde yardım toplama merkezleri ile Kızılay Kan Merkezleri 7/24 Çalışıyor.

 

Fırsatçıların fiyat artırdığı piyasada indirim yapanlara teşekkür ediyoruz:

"Hislerimi Yazıya Dökmeye Gerek Yok" diyenlere Emojiler...
 • 4
  alk_la
  Alkışla
 • 0
  yan_nday_m
  Yanındayım
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim