Büyük Sırrı Açıklıyoruz: Türkiye’nin Gerçek Muhalefeti Bunlar!
 1. Anasayfa
 2. Kafalar Zehir

Büyük Sırrı Açıklıyoruz: Türkiye’nin Gerçek Muhalefeti Bunlar!

Türkiye’de beklediğimiz özlediğimiz siyasi hareketi ve tepkileri korkmadan çekinmeden ortaya koyan 3 Sanatçı, Tarkan, Gökhan Özoğuz ve Cem Yılmaz…

Herhangi bir siyasi görüşü değil de, insanlığa sığmayan her şeyi eleştirmeyi düstur edinen bu üç sanatçı, hem iktidarın hem muhalefetin ortak sorunu.


Ünlü komedyen Cem Yılmaz, sosyal medyada kendisine yönelik eleştirilere, “Sosyal medyadan benim anladığım kadarıyla üç kişi var memleketteki bütün kötülükleri yapan; ben, Tarkan ve Athena Gökhan” diyerek yanıt verdi.

Cem Yılmaz, geçen hafta İbrahim Selim’in Youtube kanalındaki programa katılmış ve kendisine yönelik eleştirileri espri bir dille anlatarak dinleyenleri kahkahaya boğmuştu. Sosyal medya platformlarında yapılan kurgu videolarla bir grup insan eğlenirken, başka bir grup insanın ise bunu gerçek zannettiğini söyleyen Cem Yılmaz, “Youtube’da bir video mu gördüm. Benim gözüm dönüyormuş. Ulan benim gözlerim dönse ben buna bilet keserim” dedi.

Gökhan Özoğuz Ekrem İmamoğlu’nu şu sözlerle eleştirmişti:

‘İşte demek siyaset böyle bir şey! Biz senelerdir yalan ve dolanı söyleyen ile aynı tarafta olmamak için, eskiden beri gelen çarpıklık ve karanlığın yaşanmaması için tarafsız konuştuk, fikrimizi beyan ettik. Sinek küçüktür ama mide bulandırır. Ben bu otobüsten inerim arkadaş!’

👇
İşte demek siyaset böyle birşey!

Biz senelerdir Yalan ve dolanı söyleyen ile aynı tarafta olmamak için, eskiden beri gelen çarpıklık ve karanlığın yaşanmaması için tarafsız konuştuk, fikrimiZi beyan ettik.

Sinek küçüktür ama mide bulandırır.

Ben Bu Otobüsten inerim Arkadaş! pic.twitter.com/pYLit1U91W

— Gökhan Özoğuz (@gokhanozoguz) May 6, 2022

Sosyal Medya 3 sanatçının paylaşımlarının ardından ikiye bölündü, seven/destekleyenler ve sevmeyen/desteklemeyenler. Kimileri onları İllüminati veya Mason Locası’nın adamı olmakla suçlarken, kimisi çıkarları olduğunu söyledi. Yaptıklarını alkışlayanlar ise çoğunluktaydı.

 

Peki Sizce kim haklı? Sağ sol ayrımı yapmadan her türlü yanlışa “sorumlu birer vatandaş” olarak tepki veren sanatçılar mı? Yoksa “sen sanatını yap, gerisine karışma” diyenler mi?

"Hislerimi Yazıya Dökmeye Gerek Yok" diyenlere Emojiler...
 • 0
  alk_la
  Alkışla
 • 0
  yan_nday_m
  Yanındayım
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 2
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 1
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir