Caspilife Tarafından Hazırlanan Yepyeni Bir Şampuan Serisi “Anatolia”
  1. Ana Sayfa
  2. Advertorial

Caspilife Tarafından Hazırlanan Yepyeni Bir Şampuan Serisi “Anatolia”

Korykos (Kız Kalesi), Maridin (Mardin), Agrilia (Alaçatı), Hierapolis (Pamukkale), Damialis (Kız Kulesi), Ephesus (Efes), Cappadocia (Kapadokya) Bakım Serisi Şampuanlar, Koruyucu, Detoks etkili, besleyici, arındırıcı ve canlandırıcı özellikleri ile sadece Türkiye için özel olarak üretildi.

Bitkisel şampuan denince akla ilk gelen markalardan Lyonar Beauty’nin arkasındaki güç Caspilife. Firma Arge müdürü Ali Coşkun Bakaner, yeni ürünler hakkında şu açıklamaları yaptı.

“Kozmetik sektöründe Arge denince akla ürünlerin içeriği gelebilir. Doğrudur da. Ancak biz, yılların birikimine tarihi de katmaya karar verdik. Çalışmalarımızı Anadolu’nun binlerce yıllık tarihini, kültürünü ve bitkilerini de araştırmalarımıza dahil ettik. Ortaya bizler için mutluluk ve gurur verici sonuçlar çıktı. Kadim medeniyetlerin izlerini halen taşıyan bu topraklarda, genel kimliğine uygun bir bakım serisi çıkartmak sadece isimler değil, ilgili yörelerin doğal bitki örtüsünün uygun özlerini ve tarihten bu güne kadar ulaşmayı başarmış formüllerini eklemeyi de gerektiriyordu.”


Teknolojiyi de işin içine katmayı ihmal etmedik. Chat GPT programından bizim hakkımızda bir şeyler yazmasını istedik:
“Cappadocia” adlı yeni çıkardığınız bitkisel şampuan organik özelliklere sahip ve cildinizi yumuşatacak ve besleyecektir. Bu şampuan, doğal ve organik bileşenlerden oluşur ve cildinizi nemlendirirken, saçlarınızı da parlak ve sağlıklı gösterir. Ayrıca, bu şampuan paraben, sulfat ve diğer kimyasal maddeler içermez, bu yüzden cildinizi ve saçlarınızı rahatsız etmez. Bu şampuan, aynı zamanda, doğal aromalar içerir ve cildinizi ve saçlarınızı güzel bir kokudan da yararlanır. “Cappadocia” adlı organik bitkisel şampuan, saçlarınızın parlak ve sağlıklı görünmesini sağlarken, cildinizi de yumuşatır ve nemlendirir. Bu şampuanı kullanarak, hem sağlıklı hem de güzel görünebilirsiniz.


Bir Şampuandan saç bakımı dışında neler beklenebilir ki?
Şampuan etiketi bir insana duygu iletebilir mi? Heyecan, mutluluk, huzur, güzel hatıralar, merak, adrenalin ve belki de şarkı söyleme isteği. Banyonuzda boş, soğuk, donuk, marka etiketi şişelere bakarak geçirdiğiniz vaktin yerini Anatolia serisinin sıradışı tasarımları süsleyecek.

“Farklı Bir Deneyim” kelimesini tam anlamıyla karşılayacak olan bu ürünlere ulaşmak için caspilife.com internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Anatolia Shampoo Series 7 Farklı kokuda, Bitki Özlü Şampuanlar Sunuyor:


Korykos Shampoo


Maridin Shampoo

Agrilia Shampoo

Hierapolis Shampoo

Damialis Shampoo

Ephesus Shampoo

Cappadocia Shampoo

"Hislerimi Yazıya Dökmeye Gerek Yok" diyenlere Emojiler...