En Acayip Komplo Teorileri!
  1. Ana Sayfa
  2. Gerçekler ve Tarih

En Acayip Komplo Teorileri!

Her gün bir yenisini duyduğumuz ve artık şaşıramadığımız komplo teorilerine yenileri ekleniyor.

CERN’den Illuminati’ye, uzaylılardan yapay zekâlara ve oradan da eşcinsel kurbağalara uzanan yepyeni bir listeyle daha karşınızdayız.

O hâlde lafı daha fazla uzatmayalım ve aklın sınırlarını zorlayan komplo teorilerini derlediğimiz yazı dizimizin üçüncü bölümüne yelken açalım…

ABD Hükümeti Kurbağaları Eşcinselleştiriyor!
Alex Jones’un 2010 yılındaki iddiasına göre ABD, gizli kimyasal silahları ile insanları eşcinselleştiriyor. Böylece dünyada eşcinsellerin sayısı arttırılıyor ve nüfus da kontrol altında tutuluyor. Kesmemiş olacak ki 2017 yılında Alex Jones, iddiasını daha da abarttı.

Buna göre ABD hükümeti, Alex’in açıklamalarından rahatsız olup delilleri yok etmek için tüm kimyasalları nehirlere döktü. Bu yüzden de ABD’nin pek çok bölgesindeki kurbağa, kimyasallardan etkilenerek eşcinsel oldu. ABD’ye yolunuz düşer de eşcinsel bir kurbağa görürseniz, ne mutlu size ki artık nedenini biliyorsunuz!

Çernobil Faciasını Uzaylılar Durdurdu!
Dünya dışı varlıkların yaptıklarına odaklanan çeşitli komplo teorileri var, hatta bunlardan bazılarına önceki yazılarımızda da değindik. Bu komplo teorisinin temelinde ise Çernobil faciasından önceki günlerde ve patlamadan hemen sonra bölgede UFO’ların dolaştığına dair birkaç görgü tanığının ifadesi yer alıyor.

İsterseniz tanıklardan Mikhail Varitsky’nin söylediklerine kulak verelim:

“Ben ve ekibimden diğer insanlar geceleyin patlamanın meydana geldiği yere gittik. Bir ateş topu vardı ve gökyüzünde yavaşça uçuyordu. Çapının altı ya da sekiz metre olduğunu düşünüyorum. Ardından, dördüncü birime doğru uzanan iki kızıl ışık huzmesi gördük. Nesne, reaktörden yaklaşık 300 metre uzaktaydı. Olay üç dakika kadar sürdü. Sonra cismin ışıkları söndü ve kuzeybatı yönünde gözden kayboldu.”

Bu açıklamadan da yola çıkan bazı UFO meraklıları, dünya dışı varlıkların daha fazla yıkımı önlemeye yardımcı olduklarını iddia ediyor. İşin ilginç tarafı bunu sadece komplo teoricileri değil, eski bir Sovyet gazetesi de dillendirdi. Komünist Partisi’nin resmi gazetesi olarak bilinen Pravda, bir UFO’nun gerçekten de fabrikanın üzerinde altı saat boyunca asılı kaldığını gören yüzlerce kişi olduğunu yazdı.

 


Bitcoin Kodları, Uzaylılar Tarafından Gelecekten Yollanan Mesajlar İçeriyor!
Artık iyiden iyiye hayatımıza giren kripto paraların en bilineni hiç kuşkusuz Bitcoin. Ve o upuzun blockchain kodları hemen herkesin dikkatini çekmiştir. İşte bu komplo teorisine göre bu uzun ve karmaşık kodlar aslında gelecekteki uzaylılar tarafından günümüze yollanan mesajları içeriyor. Bu mesajları yollayanların uzaylı değil de üstün ve gelişmiş bir yapay zekâ olabileceği de dillendirilenler arasında.

Mesajları yollayan uzaylıların veya yapay zekânın ne amaçladığı, niye böyle bir şey yaptığı bilinmiyor. Komplo teorisini ortaya atanlar, geçmişe mesaj yollama gibi benzer bir konuyu işleyen Steins;Gate animesini çok izlemiş olabilir.

 

Kaliforniya Yangınları Uzaydan Yollanan Lazerler Yüzünden Başladı!
2017-2018 yıllarında Kaliforniya tarihinin en büyük yangınları yaşanmıştı. Bir grup kişi bu yangınların Illuminati tarafından uzaydan yollanan lazerler ile çıkarıldığını düşünüyor. Illüminati gibi şehir efsanesine dönüşmüş bir örgütün günümüzde var olduğu bile kesin değilken, uzaydan lazer yollayacak bir teknolojisinin bulunduğunu iddia eden bu ilginç komplo teorisine göre, işin içinde Rusya veya ABD hükümeti de var.

Böylesi teknolojilere sahip olduğu iddia edilen bir örgütün yangın çıkarmak gibi eylemlere giriştiğine inanmak gerçekten çok enteresan, öyle değil mi?

CERN’de Oluşan Kara Delik Dünya’nın Sonunu Getirdi!
Bu komplo teorisine göre 2012 yılında Dünya, CERN’ün yarattığı bir kara delik tarafından yutuldu ve biz bunun farkında değiliz. “Nasıl olur da böyle bir şeyin farkına varmayız?” demeyin. Bu teoriye göre bilinçlerimiz Matrix benzeri bir simülasyona yüklenmiş durumda.

Ve tüm bu uçarı iddialar, “Mandela Etkisi” adlı başka bir komplo teorisi ile destekleniyor. “Buna kim inanır?” dediğinizi duyar gibiyiz, ancak Twitter’da ortaya atılan komplo teorisinin yüz binin üzerinde beğenisi bulunuyor.

 

kaynak

"Hislerimi Yazıya Dökmeye Gerek Yok" diyenlere Emojiler...
İlginizi Çekebilir

Yorumlarınız Çok Değerli

Üzgünüm. Bu içerik Yorumlara Kapalı