İnanılmaz Değişim Sosyal Medyanın Dilinde
 1. Anasayfa
 2. Buda mı Gol Değil

İnanılmaz Değişim Sosyal Medyanın Dilinde

TikTok hesabından çektiği videolarla tanınan Chloe Fountain yayınladığı son görüntülerle gündem oldu. Kanada’da yaşayan ve Yaşı açıklanmayan kadının öncesi ve sonrasında yaşadığı büyük değişim görenleri şoke etti.

Kanada’da yaşayan ve TikTok hesabından yaptığı paylaşımlarla adından söz ettiren Chloe Fountain, yayınladığı son videoyla takipçilerini şoke etti.
Fountain, makyajlı ve makyajsız hallerinin görüntülerini paylaşırken, inanılmaz değişimi görenleri şaşırttı.

Öyle ki, sosyal medya kullanıcıları Fountain’in sadece makyajla bu kadar değişemeyeceğine kanaat getirirken, filtre kullandığına veya yerine başkasının geçtiğine inanmaya başladı.

‘SADECE MAKYAJ YAPTIM VE BANT KULLANDIM’

Bambaşka biriye dönüşme konusunda inanılmaz bir yeteneği olan Fountain, makyaj ve bant yardımıyla kendini nasıl daha genç gösterdiğini kanıtlayan videolar paylaştı.

Chloe Fountain, sosyal medyaya yüklediği videoların hepsinde ‘öncesi’ ve ‘sonrası’ fotoğrafları yer alan kişilerin kendisi olduğunu söyledi. Çektiği görüntülerde yalnızca kendisinin olduğunu söyleyen TikTok fenomeni, “Bu benim. Biri makyajlı biri makyajsız halim. Sanırım makyajsız halim gerçekten çok çirkin.” dedi.

Öte yandan Chloe, videolarında kullandığı ‘öncesi’ kısmı için kendisini normalden daha dağınık ve çirkin göstermeye çalıştığını da itiraf etti.

İNANILMAZ DEĞİŞİM

Kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturan Fountain, paylaştığı videolarda ilk olarak sıfır makyaj, dağınık saçlar ve özensiz kıyafetlerle ortaya çıkıyor. Saniyeler içerisinde ise bambaşka birine dönüşüyor…

Kendisine gelen yorumlara genel olarak güldüğünü söyleyen Chloe, insanların böyle büyük bir değişime inanmadıkları için onları suçlamadığını söyleyerek, “Bu kesinlikle çok büyük bir değişiklik. Bazen yalnızca görmek, inanmak için yeterli olmuyor. Özellikle internette” sözlerini kullandı. Chloe, kapatıcıyla gizlediği kırışıklıklarını tamamen ortadan kaldırmak için bant kullandığını da açıkladı.

 

Birçok kişi Fountain’i ‘nitelikli dolandırıcılık’ ile suçladı. Bazıları da fotoğraflardaki kişilerin aynı insan olmadığına emin olduklarını öne sürdü.

Sozcu

"Hislerimi Yazıya Dökmeye Gerek Yok" diyenlere Emojiler...
 • 1
  alk_la
  Alkışla
 • 0
  yan_nday_m
  Yanındayım
 • 1
  e_lendim
  Eğlendim
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 1
  be_enmedim
  Beğenmedim
İlginizi Çekebilir