Kalitesiz Cilt Bakım Ürünleri
 1. Anasayfa
 2. Bize Bi'şey olmaz

Kalitesiz Cilt Bakım Ürünleri

Hayatımızın her alanı kalitesizliklerle dolu. Birileri bu konuyu üzerine vazife edinmiş ve kalitesiz her şey hakkında yazılar yazmaya başlamış. Kalitesiz.com yayın hayatında başarı dileklerimi esirgemeyeceğim bir site.

Aşağıdaki örnek benden size devamını internet sitesinde bulabilirsiniz.

Cildimizin aynı vücudumuz gibi ihtiyacı olan bir çok şey var. Nasıl gün içerisinde güneşe çıkıp su içiyorsak cildimiz içinde yapmamız gerekenleri yapmalıyız. Cildimizin ihtiyacı olan vitamin ve mineralleri en iyi bakım ürünleri aracılığıyla alabiliriz. Piyasada yüzlerce hatta binlerce cilt bakımı ürünleri üzerine kurulmuş markalar mevcut. Kimileri kaliteli kimileri ise oldukça kalitesiz. Cilt tipine göre farklı farklı bakım ürünleri bulmanız mümkün. Markalara göre veya ürünün özelliklerine göre fiyatları da artıp azalabiliyor. Kaliteli bakım ürünleri cildinize iyi gelip işe yarıyor ve cildinizi güzelleştirmeye yardımcı olurken öte yandan kalitesiz bakım ürünleri cildinize ihtiyacı olan bakımı vermek yerine cildinizi daha da kötüleştirebilir.

 

Mesela sivilce sorunu yaşadığınız için bilmediğiniz markette öyle rafta görüp aldığınız bir cilt bakım ürünü eğer kalitesiz ise sivilcelerinizi geçirmek yerine daha çok arttırabilir. Bunun gibi cildinizi güzelleştirmek maksadı ile girdiğiniz bu yolda felaketler ile karşılaşabilirsiniz. Kalitesiz bakım ürünlerinin bir diğer özelliği ise ürünlerin içeriklerinin temiz olmaması. İçerisinde paraben, silikon ve benzeri ürünler cilde iyi gelmeyen ürünlerdir. Cilt bakımı ürünleri alırken içeriğine mutlaka ama mutlaka bakılmalıdır.

Kaynak

"Hislerimi Yazıya Dökmeye Gerek Yok" diyenlere Emojiler...
 • 0
  alk_la
  Alkışla
 • 0
  yan_nday_m
  Yanındayım
 • 2
  e_lendim
  Eğlendim
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir