Sektörün yeni şirketi: “Hepiyi Sigorta”da işlem tamam
 1. Anasayfa
 2. Bi'Günlük

Sektörün yeni şirketi: “Hepiyi Sigorta”da işlem tamam

Dijital sigortacılığa odaklanan Hepiyi Sigorta faaliyet ruhsatını aldıDoğan Holding sigorta iştiraki olan Doğan Trend Sigorta 27 Nisan 2022 tarihinde hayat dışı branşlarda hizmet vermek üzere SEDDK’dan ruhsatını aldı.

Dijital sigortacılığa kanalize olarak faaliyet yürütecek olan şirket ruhsat alımı ile eş zamanlı olarak hedefine uygun şekilde isim ve markasını da değiştirdi. Hepiyi Sigorta ismi ile yola çıkan şirket, geleneksel sigortacılık dışında farkındalığı yüksek ve dijital kanallarda hizmetlerini müşterilerine ulaştıracak. Hepiyi Sigorta Genel Müdürü Şenol Ortaç sosyal medya hesabından yayınladığı mesaj ile Hepiyi Sigorta’nın ruhsat sevincini paylaştı.

Şenol Ortaç ‘’Ekipçe bir süredir uzak kaldığımız ve çok özlediğimiz sigorta sektörüne dönüş vaktimiz geldi! Doğan Trend Sigorta olarak 27 Nisan 2022 tarihi itibariyle sigortacılık mevzuatının gerektirdiği şartları yerine getirerek tüm hayat dışı sigorta branşlarında faaliyet göstermek üzere SEDDK’dan ruhsatımızı aldık. Sektörümüze hayırlı ve uğurlu olmasını diliyoruz. Şirketimizin yeni ismi yönetim kurulu kararı ve esas sözleşme tadilinden sonra ‘’Hepiyi Sigorta’’ olacak. Çok yakında alışagelmişin dışında ürün ve hizmetlerimizle sizlere hep iyisini sunmak üzere karşınızda olacağız. Heyecanla sizlere hizmet vereceğimiz o güzel günleri bekliyoruz’’

Stratejik ve değer katan iş alanlarına yatırım yapmayı ilke edinen Doğan Holding’in yeni yatırımı Hepiyi Sigorta, tüm elementer branşlarda ruhsatını alarak faaliyete başladı. Sektöre farklı bir bakış açısı getirmeye hazırlanan Hepiyi Sigorta, rekabetçi tarifesi, farklı ürün yaklaşımı, müşteri merkezli bakış açısı ve en son teknolojik olanakları ile acentelerini “Çözüm Ortağı” haline getiriyor. Özellikle acentelerine vaadleriyle farklı bir duruş sergileyen Hepiyi Sigorta, Türk sigorta sektöründe bir ilke imza atarak levha kaydı olan ve kendisi ile çalışmak isteyen her acenteyi koşulsuz, şartsız çözüm ortağı olarak bünyesine katmayı planlıyor. Yine sektörde bir ilk olarak çözüm ortakları ile birlikteliklerini üretim yetersizliği, kârsızlık, portföy dengesizliği gibi nedenlerle asla sonlandırmayacağının sözünü veren Hepiyi Sigorta, çözüm ortaklarına ömür boyu çalışma garantisi vadediyor.

Çözüm ortaklarına, her acentenin kendi logosunu kullanarak poliçeyi kişiselleştirebildikleri ve gelirlerini kendilerinin belirleyebildikleri bir sistem kurduklarını belirten Hepiyi Sigorta Genel Müdürü Şenol Ortaç, “Çözüm ortaklarımıza portföy garantisi veriyoruz. Acentemizin Hepiyi Sigorta’dan sattığı her poliçenin yenilemesi hepiyi.com.tr’den yapılsa dahi, 5 yıl boyunca poliçenin gelirini yine çözüm ortağımıza bırakıyoruz. Üstelik sigorta ekosisteminin tüm dijital olanaklarını kullanarak çözüm ortaklarımıza farklı teminatlar ve hizmetler ekleyip çıkartarak hem müşterilerine özel ürün sunabilecekleri hem de gelirlerini artırabilecekleri bir yapı kurduk. Bizimle çalışmak isteyen, çözüm ortağımız olmak isteyen herkese kapımız açık. Kârsızlık, üretim yetersizliği, portföy dengesizliği gibi nedenlerle hiçbir acenteliği sonlandırmayacağız. Acentemiz istediği sürece onunla çalışmaya devam edeceğimizin sözünü veriyoruz” dedi.

“Sizin İçin Hep İyisi” sloganıyla yola çıkan Hepiyi Sigorta, iş yapış şekli ve özellikle vaadleriyle sektöre yenilikçi bir bakış açısı getirmeyi hedefliyor.

 

"Hislerimi Yazıya Dökmeye Gerek Yok" diyenlere Emojiler...
 • 0
  alk_la
  Alkışla
 • 0
  yan_nday_m
  Yanındayım
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir